Dnia 17 października w naszej szkole miała miejsce podniosła uroczystość. Tym wydarzeniem było pasowanie na przedszkolaka oraz ucznia klasy pierwszej, które jest niezwykle ważnym przeżyciem nie tylko dla dzieci, ale również ich rodziców.

Na scenie jako pierwsze wystąpiły przedszkolaki, prezentując wiersze, piosenki oraz taniec. Następnie, po występie artystycznym oraz uroczystym pasowaniu przedszkolaków, przyszła kolej na pierwszoklasistów. Pierwszoklasiści zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Doskonałym występem uczniowie udowodnili, że są gotowi do sumiennej nauki i pracy w szkole. Po części artystycznej klasa pierwsza złożyła uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor Wioletta Maślach wraz z Panem Wójtem Janem Pyrkoszem oraz Panią Inspektor do spraw Oświaty - Joanną Dudzińską dokonali aktu pasowania na ucznia.

 Pierwszoklasistom oraz najmłodszym przedszkolakom, które rozpoczęły swoją przygodę z edukacją, życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy, niech każdy dzień będzie dla was okazją do poznawania otaczającego was świata i odkrywania jego piękna.