1. Zgodnie z zaleceniem władz państwowych i dekretem ks. Biskupa we Mszy św. może brać udział pięciu uczestników. Dlatego jako proboszcz proszę i nalegam:
- zostańcie w domu i Drogę Krzyżową, Gorzkie Żale oraz niedzielne Msze św. przeżywajcie, uczestnicząc przez media. Zwłaszcza w niedzielę będę zmuszony o poproszenie niewchodzenia do kościoła, jeśli liczba uczestników będzie większa niż 5 osób. /przychodzą tylko ci, którzy zamówili intencję mszalną/

-  odwiedziny chorych i starszych w domu mogą mieć miejsce tylko wtedy gdy istnieje zagrożenie życia wiernego.

- odwołane nabożeństwa w Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobotę Miesiąca

- spowiedź św. – patrz zarządzenie Biskupa

W przedsionku kościoła są „baranki wielkanocne” jako wspomożenie działalności Caritasu.

- Niedziela Palmowa: zróbmy palmy i pozostańmy w domu łącząc się duchowo

- Zostały zakończone prace w kościele /ten etap, zdjęcia w galerii/. Zachęcam do wstępowania do kościoła poza Mszą św. na chwilę modlitwy indywidualnej/

- Nie będzie spowiedzi ogólnej przed Wielkanocą. Zgodnie z sugestią Biskupów wierny, który chciałby się wyspowiadać indywidualnie uzgodni to z kapłanem. Spowiedź parafialna zostanie zorganizowana po ustaniu epidemii.

Ks. Jasiewicz - proboszcz

 

Lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia została wywieszona przy głównym wejściu do szkoły.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych są zobowiązani dostarczyć do szkoły  dokument potwierdzający chęć zapisania dziecka do Punktu Przedszkolnego w terminie do 8 kwietnia 2020 r.

Druk można odebrać ze szkoły w godzinach dyżurowania  (przedsionek przy głównym wejściu) lub pobrać tutaj

Lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia znajduje się tutaj oraz została wywieszona przy głównym wejściu do szkoły.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych są zobowiązani dostarczyć do szkoły  dokument potwierdzający chęć zapisania dziecka do oddziału przedszkolnego w terminie do 8 kwietnia 2020 r.

Druk można odebrać ze szkoły w godzinach dyżurowania  (przedsionek przy głównym wejściu) lub pobrać tutaj

Szanowni Państwo!

Ministerstwo Cyfryzacji przekazało informację o uruchomieniu dotacji dla samorządów na zakup sprzętu komputerowego, tabletów i internetu mobilnego jako wsparcia organizacji nauki zdalnej. W ramach programu od 1 kwietnia samorządy mogą wnioskować o dotację. Pozyskany sprzęt ma zostać przekazany szkołom, które będą go wypożyczać uczniom na czas zdalnej nauki. 
Szerzej na ten temat można przeczytać na stronach Ministerstwa Cyfryzacji

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety, która ma na celu zdiagnozowanie potrzeb w zakresie wspomagania organizacji zdalnej nauki. Dzięki tym informacjom będziemy mogli przekazać do organu prowadzącego zapotrzebowanie na sprzęt, który wspomoże naukę uczniów naszej szkoły. Sprawa jest pilna.