W ciągu ostatnich dwóch dni w naszej szkole odbywały się Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Po pięć drużyn z terenu całego powiatu stalowowolskiego rywalizowało ze sobą o pierwsze miejsce i możliwość reprezentacji Stalowej Woli w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim. W obu kategoriach zawodów zwyciężyły drużyny ze Stalowej Woli. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki z Gimnazjum nr 5, w rywalizacji chłopców bezkonkurencyjni byli reprezentanci Gimnazjum nr 2.  Nasze siatkarki uplasowały się ostatecznie na czwartym miejscu, a zawodnicy stanęli na najniższym stopniu podium, zdobywając trzecią pozycję.

Mimo, że nie odnieśliśmy spektakularnego sukcesu w zawodach, pokazaliśmy się z jak najlepszej strony jako zawodnicy i organizatorzy wydarzenia. W całej szkole słychać było odgłosy sportowego dopingu, a emocje udzielały się wszystkim, od najmłodszych do najstarszych, uczniom i pracownikom szkoły.

Uroczystego wręczenia pucharów i dyplomów dokonała pani dyrektor Wioletta Maślach w towarzystwie naszego trenera pana Konrada Fietko.

Powiatowe zawody odchodzą w zapomnienie, bo już w najbliższych dniach drużyna chłopców weźmie udział w kolejnych turniejach, w piłce nożnej oraz jeszcze raz w piłce siatkowej. Jesteśmy przekonani, że będziemy mieli powody do radości. 

Więcej zdjęć w szkolnej galerii w serwisie społecznościowym Facebook. Zapraszamy do oglądania.