Od wielu już lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w kolejnych edycjach Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na wsi" organizowanego przez  Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Tegoroczna,  jedenasta edycja, przebiegająca pod hasłem "Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy" cieszyła się niemałym powodzeniem wśród uczniów powiatu stalowowolskiego. Aż 125 dzieci przygotowało prace plastyczne i wzięło udział w konkursie. Wśród nich również uczniowie naszej szkoły. 

Jury konkursowemu przypadło niełatwe zadanie wyboru zwycięskich prac. Bardzo cieszymy się, że wśród nich znalazła się praca naszego pierwszoklasisty - Emila Burdy, która zajęła III miejsce w konkursie na szczeblu powiatowym i uzyskała wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim. 

Emilowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Uczniów naszej szkoły zachęcamy do aktywności i podejmowania konkursowych wyzwań w nowym roku szkolnym. 

Zdjęcia pochodzą z artykułu zamieszczonego na stronach portalu StaloweMiasto.pl

https://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=51565