Zajcia pozalekcyjne
Perfect Facebook Like Box Sidebar
Logowanie
maj
29
2017

Wpisany przez Renata Saek Poprawiony (31 maja 2017)
PDFDrukujEmail

W tym roku na XII Diecezjalnych Spotkaniach Teatralnych " Modzi aktorzy swojemu Patronowi" w Woli Rzeczyckiej nasz szko reprezentowali najmodsi uczniowie - z "zerwki" i klasy I. Zagrali sztuk "Dziewczynki z zapakami s wrd nas", doskonale ujmujc tematyk tegorocznych spotka - " Czowiek dla czowieka". We wspczesnej i zmienionej wersji "Dziewczynki z zapakami" ukazali najpierw obojtno ludzi na ludzk niedol, ale rwnie wspczucie i pomoc, gdy opowie miaa dobre i wymowne zakoczenie. Mali aktorzy uczyli si obcowania ze scen, z widowni, ocen jurorw a przede wszystkim tego, e jest wiele rnych sposobw aby naladowa naszego Patrona i y wedug Jego nauki.

Zdobyli wyrnienie, moemy by z nich dumni. Gratulujemy i yczymy dalszych sukcesw.