Zajcia pozalekcyjne
Perfect Facebook Like Box Sidebar
Logowanie
mar
02
2017

Wpisany przez Agnieszka Martowicz Poprawiony (02 marca 2017)
PDFDrukujEmail

Historia i nowoczesne technologie stanowi poczenie nieoczywiste, nietypowe, ale za to bardzo udane. Uczniowie naszej szkoy mieli ju wielokrotnie okazj uczy si historii, korzystajc z najnowszych zdobyczy technologicznych i narzdzi multimedialnych. Tym razem jednak nie tylko si uczyli, ale przede wszystkim wykazywali swoj wiedz na temat historii gminy Radomyl nad Sanem. Wszystko za spraw organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli konkursu wiedzy o powiecie stalowowolskim Quizspotter, ktrego pierwszy etap ? wiedza o gminie, zosta przeprowadzony w rod 1 marca.

W konkursie wzio udzia trzydziecioro uczniw klasy I, II i III gimnazjum. Podczas rozgrywki skadajcej si z dziewitnastu pyta walczyli oni o moliwo reprezentowania szkoy na wielkim finale konkursu, ktry bdzie mia miejsce ju 22 marca.

Gimnazjalici odpowiadajc na pytania, posugiwali si tabletami, a ich odpowiedzi musiay by nie tylko trafne, lecz take szybkie. Kade kolejne pytanie przynosio wiele emocji, poniewa system punktowania obejmujcy ujemne punkty za ze odpowiedzi sprawia, e w czowce tabeli wynikw zachodziy dynamiczne zmiany. Ostatecznie wyoniono czworo najlepszych graczy, ktrzy popisali si wiedz i szybkoci. Dwoje z nich ma szans zawalczy o miano znawcw powiatu stalowowolskiego podczas finaowej rozgrywki.

Do powiatowego etapu konkursu zakwalifikoway si:

Wiktoria Bierut i Aleksandra Adamczyk.

Wyoniono rwnie graczy rezerwowych:

Klaudi Tys i Zuzann Woniak.

Dziewcztom gratulujemy i czekamy na sukces na szczeblu powiatowym.