Zajcia pozalekcyjne
Perfect Facebook Like Box Sidebar
Logowanie
lut
11
2017

Wpisany przez Agnieszka Martowicz Poprawiony (11 lutego 2017)
PDFDrukujEmail

Tegoroczny bal karnawaowy oby si w nietypowym terminie, bo w wieczr koczcy zimowe ferie. Tradycyjnie jednak zgromadzi w murach szkoy nauczycieli, pracownikw szkoy, uczniw oraz cae ich rodziny.

Uroczystego otwarcia balu dokonaa p. dyrektor Wioletta Malach, wygaszajc tradycyjn formu "Poloneza czas zacz!". Odtaczyli go uczniowie klasy III gimnazjum, dla ktrych bya to niezwykle wana, ale i stresujca chwila. Kiedy jednak zabrzmiay pierwsze takty poloneza, zdenerwowanie ustpio miejsca skupieniu, a publiczno moga obejrze wspaniay ukad, przygotowywany przez uczniw przez kilka tygodni pod okiem p. Ewy Kozowskiej - wychowawczyni klasy III.

Po polonezie przyszed czas na zabaw przy dwikach ulubionych przez uczniw utworw. Nie zabrako konkursw oraz tanecznych rywalizacji. Dj Kubu nie zapomnia o naszej ukochanej Belgijce, ktr jak co roku odtaczya niemal caa szkoa od uczniw klasy "0" przez gimnazjalistw, a do rodzicw i nauczycieli.

Wsplna zabawa trwaa do pnych godzin wieczornych i zakoczya si rwnie tradycyjnie, bo naszym zdaniem zbyt wczenie!

Wicej zdj w galerii