Zajcia pozalekcyjne
Perfect Facebook Like Box Sidebar
Logowanie
sty
04
2017

Wpisany przez Agnieszka Martowicz Poprawiony (11 lutego 2017)
PDFDrukujEmail

Kadego roku tu przed Boym Narodzeniem spoeczno naszej szkoy gromadzi si w sali gimnastycznej, by wsplnie witowa ten pikny czas.

W tym roku szkoln Wigili obchodzilimy w wyjtkowo niewielkim gronie ze wzgldu na choroby, ktre mocno zaatakoway naszych uczniw i nauczycieli tu przed Boym Narodzeniem. Jednak mimo niewielkiej grupy, potrafilimy wywoa witeczny nastrj. Stao si tak za spraw uczniw klas modszych, ktrzy mimo przeciwnoci przygotowali przepikne jaseka i opowiedzieli nam po raz kolejny histori narodzenia Jezusa. Pikne koldy i pastoraki wypiewaa schola, ktr wspomagaa zgromadzona publiczno. W kocu wszyscy udalimy si do klas, by przeama si opatkiem i zoy sobie witeczne yczenia, w ktrych najczciej pojawiao si sowo ZDROWIE.

KLIKNIJ, ABY POWIKSZY ZDJCIE

KLIKNIJ, ABY POWIKSZY ZDJCIE

Wicej zdj mona obejrze w GALERII.