Zajcia pozalekcyjne
Perfect Facebook Like Box Sidebar
Logowanie
gru
16
2016

Wpisany przez Poprawiony (11 lutego 2017)
PDFDrukujEmail

Imieniny w. Mikoaja to wspaniay pretekst do witowania. Przecie wszyscy uwielbiamy tego chyba najbardziej docenianego przez dzieci witego. W tym roku oprcz tradycyjnego obdarowywania si drobnymi podarunkami postanowilimy zaprosi w. Mikoaja, by uczestniczy w przygotowanym dla niego festiwalu. W sali gimnastycznej krlowa kolor czerwony, a atmosfera bya po prostu wspaniaa.
Podczas festiwalu swoje talenty prezentowali uczniowie niemal wszystkich klas deklamujc wiersze dla Mikoaja, piewajc mu piosenki, taczc i rywalizujc w krtkich konkurencjach sportowych. Kady z uczestnikw festiwalu otrzyma sodki prezent od Mikoaja.
witemu tak spodobaa si nasza uroczysto, e obieca wizyt w przyszym roku. Powiedzia, e czeka na kolejn dawk artystycznych popisw naszych uczniw.
Dzikujemy Mikoajowi oraz Gminnej Komisji Przeciwdziaania Problemom Alkoholowym, ktra wspara szko w organizacji przedsiwzicia. Podzikowania nale si rwnie Pomocnikom witego Mikoaja z klasy I i II gimnazjum, ktrzy czuwali nad przebiegiem festiwalu.

wity Mikoaju, do zobaczenia za rok!

Wicej zdj w Galerii