PDF Drukuj Email
Wpisany przez   
poniedziałek, 28 listopada 2016 09:05

21 listopada Nasza Szkoa obchodzia Dzie yczliwoci.

Dzie ten uwietniy wystpy uczniw klasy III gimnazjum oraz piew uczennic klasy IV.

Podczas akademii rozdane zostay dyplomy za udzia w "Zbirce ywnoci"

oraz dyplomy i nagrody dla zwyciskich klasw "Szkolnej Zbirce Wczki".

Klasa IV - zaja I miejsce

klasa VI - zaja II miejsce

Klasa I sp oraz II sp - miejsce III.

"yczliwo to ycie w prawdzie jak i szczeroci oraz szczciu w stosunku do siebie oraz innych ludzi.Do tego wszystkiego na pewno niezbdna jest yczliwo. Wystarczy jeden umiech, dobre sowo a czasami ustpienie miejsca w autobusie. Wtedy robimy dobry uczynek, ale take ludzie nie patrz na nas jak na kogo, komu nie mona zaufa - bdc yczliwym zdobywamy zaufanie a przy okazji przyjaci, nowe znajomoci.Nie ma si, czego ba, aby by yczliwym, przecie kady lubi, jak ludzie dokoa s szczliwi i yczliwi."

Pamitajmy - bdmy yczliwi na co dzie, a nie tylko od wita.

Uczniowie klasy II gimnazjum, klasy III gimnazjum oraz Samorzd Uczniowski przyczyli si do akcji spoecznej - Podaruj

misia pacjentom Przyldka Nadziei.

Poprawiony: poniedziałek, 28 listopada 2016 16:09