Zajcia pozalekcyjne
Perfect Facebook Like Box Sidebar
Logowanie
pa
23
2016

Wpisany przez Agnieszka Martowicz Poprawiony (12 listopada 2016)
PDFDrukujEmail

W niedziel, 23 padziernika 2016r. w Gminnym Centrum Kultury w Chwaowicach odbyo si spotkanie pod hasem "Jan Pawe II - papie miosierdzia". W jego przygotowaniu brali udzia uczniowie naszej szkoy.

Gimnazjalici z klasy drugiej pod opiek p. Dariusza Smolarka i ks. Dariusza Wodki zaprezentowali scenki teatralne pokazujce, jak w codziennym yciu mona okazywa miosierdzie oraz kiedy taka postawa jest od nas wymagana. Zaprezentowane sytuacje i zdarzenia mog spotka nas kadego dnia - warto wiedzie, jak reagowa.
w programie spotkania nie zabrako rwnie piewu i taca - ich wykonawcami byli uczniowie naszej szkoy. Wszyscy zebrani w sali Gminnego Centrum Kultury mieli okazj obejrze film przypominajcy najwaniejsze wydarzenia pontyfikatu Jana Pawa II.

Na zakoczenie uczestnicy spotkania odpiewali wsplnie ulubion pie papiea - "Bark".

Wicej zdj w GALERII