Zajcia pozalekcyjne
Perfect Facebook Like Box Sidebar
Logowanie
wrz
06
2016

Wpisany przez Agnieszka Martowicz Poprawiony (12 listopada 2016)
PDFDrukujEmail


"Szkoo! Szkoo!

Gdy Ci wspominam,

tsknota w serce me si wgryza,

oczy mam pene ez..."

Tak o szkole pisa Adam Asnyk. By wic nie przedua tej tsknoty 1 wrzenia zjawilimy si tumnie przed szko, w odwitnych ubraniach i z umiechami na twarzach, by wsplnie uczestniczy w uroczystym rozpoczciu roku szkolnego.

Jak co roku wzilimy udzia w uroczystej mszy witej i wysuchalimy homilii z ust nowego katechety, ksidza wikariusza Dariusza Wodki.

Oficjalnie wszystkich uczniw przywitaa w szkole p. dyrektor Wioletta Malach, wyraajc przekonanie, e rozpoczynajcy si wanie rok szkolny bdzie dobrym rokiem wsplnej pracy i wsplnych sukcesw. Czego sobie i p. dyrektor serdecznie yczymy.

Wicej zdj w GALERII