Zajcia pozalekcyjne
Perfect Facebook Like Box Sidebar
Logowanie

II miejsce w Turnieju

Wpisany przez Administrator
PDFDrukujEmail

W sobot, 15 lutego uczniowie naszej szkoy brali udzia w Halowym Turnieju Piki Nonej o Puchar Starosty Powiatu Tarnobrzeskiego, ktry zosta zorganizowany w Gimnazjum im. Jana Pawa II w Gorzycach. Chopcy zdobyli tam II miejsce, przywoc do szkolnej kolekcji pikny puchar.

Wrd omiu biorcych udzia w Turnieju druyn znalazy si dziecice reprezentacje znanych w regionie klubw Stal Stalowa Wola, Toki Gorzyce, Wisa Sandomierz. W wikszoci nie stanowiy one sportowego zagroenia dla naszej druyny, grajcej w tych zawodach pod szyldem Jezioraka Chwaowice.

Chopcy rozegrali w sumie 5 wyczerpujcych meczy, strzelili 12 goli i pokazali si podczas Turnieju z najlepszej strony, czego dowodem, oprcz dyplomu i pucharu jest tytu Krla Strzelcw, ktry przyznano naszemu uczniowi Kacprowi Wydrze (kl. V).

Wszystkim uczestnikom Turnieju gratulujemy i yczymy dalszych sukcesw.

Zainteresowanych odsyamy do stron, ktre szeroko relacjonuj sobotni Turniej:

Strona Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu

Strona gazety Echo Dnia Tarnobrzeg

Portal Gorzyce 24