Zajcia pozalekcyjne
Perfect Facebook Like Box Sidebar
Logowanie
pa
16
2013

Wpisany przez Administrator Poprawiony (28 października 2013)
PDFDrukujEmail

Ogoszenie wynikw konkursu na najpikniejsz jesienn dekoracj sali miao miejsce podczas krtkiego apelu, ktry odby si we wtorek 1 padziernika 2013r.

W kategorii klas najmodszych zwyciyli uczniowie klasy I PSP, wychowankowie p. Alicji Rybak. W swojej kategorii wiekowej okazali si bezkonkurencyjni. Sal, w ktrej si ucz przyozdobili kolorowymi limi, wykonali pikne jesienne prace plastyczne i zgromadzili pokan ilo rnorodnych darw jesieni.

Wrd starszych klas szkoy podstawowej walka bya o wiele bardziej wyrwnana, dlatego te konkursowe jury postanowio oprcz I miejsca, przyzna w tej kategorii rwnie wyrnienie. Otrzymali je uczniowie klasy VI PSP, wychowankowie p. Marzeny Oskroby, ktrzy dysponujc niewielk przestrzeni potrafili stworzy w swojej sali prawdziwy jesienny las.

Za najpikniej udekorowan klas uznano w tej kategorii sal nr 1, ktr zgodnie dziel klasy IV i V, wychowankowie p. Agnieszki Martowicz i Zofii Moskal. Dekoracja przez nich przygotowana bya niezwykle pracochonna i moe ozdabia klas jeszcze przez dugi czas.

W kategorii gimnazjalnej wygraa natomiast klasa Ig, ktrej wychowawc jest p. Ewa Kozowska. Najmodsi gimnazjalici postawili na estetyk i umiarkowanie. W swojej sali wykonali pikne jesienne gazetki, ustawili kosz z darami jesieni, a w doniczkach posadzili symbol jesiennego lasu - wrzos.

Zwycizcom skadamy sodkie gratulacje!