W tym roku, podobnie jak wiosną 2018, duża reprezentacja uczniów naszej szkoły, bo aż 19 osób, wzięła udział w VIII Międzywojewódzkim Konkursie Recytatorskim "W hołdzie Polakowi wszech czasów" organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Andrzeja Sapińskiego w Zaklikowie i Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie. 

Nasi uczniowie rywalizowali we wszystkich kategoriach wiekowych (do 7 lat, klasy I-III PSP, klasy IV-VI PSP, klasy VII - VIII PSP, gimnazjum) i ponownie odnieśli sukcesy. 
Niezwykle miło jest nam ogłosić, że wywalczyliśmy aż sześć nagród!

W kategorii klas I - III PSP trzecie miejsce zajął Bartłomiej Molga - drugoklasista.

W kategorii klas IV-VI doceniono recytacje aż trzech naszych uczennic: Zofia Kozłowska zajęła II miejsce, Oliwia Smolarek - III miejsce, a Karolina Bartochowska została wyróżniona. 

Wśród siódmoklasistów i ósmoklasistów wyróżniła się recytacja zaprezentowana przez Aleksandrę Grzywacz, której przyznano I miejsce w konkursie.

W rywalizacji gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych II miejsce zdobył Piotr Zbiżek

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy dumni z wszystkich, którzy włożyli trud w przygotowania do konkursu i wspaniale nas podczas niego reprezentowali.

 

Laureaci konkursu wzięli dodatkowo udział w spotkaniu poświęconemu pamięci Jana Pawła II zorganizowanym przez GOK Zaklików. Relację i zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć pod adresem: https://zsozaklikow.szkolna.net/n,w-holdzie-polakowi-wszech-czasow-najpiekniejsze-strofy-o-ojczyznie