Niezmiernie miło jest nam poinformować wszystkich, że nasz uczeń - Filip Gabrysiak - drugoklasista jest laureatem I nagrody Międzynarodowego Konkursu Językowo - Plastycznego "My Town" organizowanego przez Wydział Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II i Publiczną Szkołę Podstawową nr 25 im. W. Broniewskiego w Lublinie.

Wzięło w nim udział 115 uczestników reprezentujących 65 szkół podstawowych w Polsce oraz 7 szkół zagranicznych (z Rumunii, Rosji, Białorusi i Słowacji). Zadaniem uczniów było wykonanie albumów w języku angielskim, przedstawiającego swoje miasto lub miejscowość za pomocą dowolnej techniki plastycznej. 

Filip przygotował na konkurs kilkunastostronicową pracę o Chwałowicach i najbliższej okolicy, którą zilustrował i opisał w języku angielskim. Fragmenty pracy Filipa i pozostałych uczestników można obejrzeć w galerii nagrodzonych prac pod adresem http://www.sp25.lublin.eu/?page_id=3666

Bardzo gratulujemy Filipowi zwycięstwa i wspaniałych zdolności językowych oraz życzymy mu dalszych sukcesów.