W tegorocznym Turnieju Piłki Nożnej im. Jana Pawła II udział wzięło cztery drużyny z zaprzyjaźnionych szkół: Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Zaklikowie, Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu, Publicznego Gimnazjum (Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Poniatowskiego) w Annopolu oraz drużyna z naszej szkoły złożona z uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej. 

Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym", a jego poziom należy ocenić na bardzo wysoki, gdyż walka na boisku była bardzo zacięta. Ze względu na to, jak dynamiczna była gra, sędzia, pan Kamil Gil miał sporo pracy. Mimo tego spotkania odbywały się w bardzo sportowej atmosferze współzawodnictwa. Po sześciu rozegranych meczach trzy drużyny remisowały, mając na swoim koncie po 6 punktów. O zwycięstwie musiały więc zadecydować "małe punkty". Ostatecznie I miejsce zajęli gimnazjaliści z Annopola, II miejsce uczniowie z Zaklikowa. Trzecie miejsce na podium przypadło naszym reprezentantom, a czwarte uczniom z Zespołu Szkół w Annopolu. 

Turniej obserwowali zaproszeni goście: pani Leokadia Gugała- Radna Powiatu Stalowowolskiego, pan Jan Pyrkosz - Wójt Gminy Radomyśl nad Sanem, ks. Jan Jasiewicz - proboszcz naszej parafii, pan Grzegorz Ścipień -pracownik Urzędu Gminy odpowiadający za sprawy sportu oraz pan Adam Majewski - sołtys Chwałowic. Kibicowali również uczniowie, którzy zmieniali się co godzinę, by każda z klas mogła chociaż przez chwilę zakosztować sportowych emocji. Najwięcej ich wywołał ostatni mecz pomiędzy uczniami z Chwałowic a reprezentantami ZS w Annopolu, który zakończył się wspaniałym wynikiem 10-1 dla naszych. 

Po zakończeniu turnieju pani dyrektor Wioletta Maślach podziękowała młodzieży i ich trenerom za udział w zawodach i wspaniałą grę oraz wręczyła w towarzystwie gości nagrody piłkarzom. Wszystkie zespoły dostały piłki, a drużyny, które znalazły się na podium otrzymały dodatkowo puchary. 

Mimo, ze turniej już za nami, sportowe emocje nie milkną, przed naszą drużyną tylko w tym tygodniu dwa kolejne turnieje - w Zaklikowie oraz w Rzeczycy Długiej - o pierwsze miejsce w gminie. Trzymajmy więc kciuki!