Tradycją naszej szkoły stała się wspólna szkolna Wigilia, podczas której odczytujemy fragmenty Pisma Świętego i odkrywamy tajemnicę Bożego Narodzenia poprzez występ artystyczny uczniów najmłodszych klas. 20 grudnia podczas szkolnej uroczystości przedstawienie jasełkowe wystawili dla nas uczniowie z Oddziału Przedszkolnego i klasy III przygotowywani przez panie Jolantę Fietko i Renatę Majewską - Sałek. 

Po obejrzeniu spektaklu uczniowie wraz w wychowawcami udali się do swoich klas, by tam wspólnie podzielić się opłatkiem, zjeść wigilijne potrawy i kolędować. 

W takiej atmosferze przygotowywaliśmy się do rodzinnego świętowania w ostatni dzień zajęć szkolnych przed przerwą świąteczną, a już w niedzielę, 5 stycznia, mieliśmy okazję ponownie obejrzeć przygotowane przez maluchy jasełka. Tym razem wystawione zostały one jednak w zupełnie nowych okolicznościach - na dużej scenie Gminnego Centrum Kultury i przed liczną publicznością składającą się już nie tylko z uczniów i nauczycieli naszej szkoły, ale mieszkańców naszej miejscowości, a nawet gminy oraz przedstawicieli władz samorządowych, na których czele stał Wójt Gminy Radomyśl nad Sanem - pan Jan Pyrkosz. 

Całość spektaklu można obejrzeć na szkolnym kanale You Tube, do którego subskrybowania zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców i sympatyków naszej szkoły.