Kochani Nauczyciele, przyjmijcie od nas życzeń moc

Za cierpliwość, dobre serce i za cenny czas, 

który chętnie poświęcacie nam!

We wtorek 12 października obchodziliśmy w szkole z niewielkim wyprzedzeniem Dzień Edukacji Narodowej. To ważne święto w szkolnym kalendarzu i cieszymy się, że po roku przerwy mogliśmy się znowu wspólnie z niego cieszyć.
Uroczystą akademię z tej okazji przygotowali członkowie Samorządu Uczniowskiego oraz uczniowie klasy piątej. 

Spotkanie w sali gimnastycznej rozpoczęliśmy od piosenki dla wszystkich pracowników szkoły, którą wykonała Hania Martowicz, a następnie głos zabrała Pani dyrektor Wioletta Maślach. 

Pani dyrektor podziękowała za dobrą pracę wszystkim, którzy na co dzień ciężko pracują, by szkoła mogła funkcjonować dobrze i służyć uczniom. Miłe słowa popłynęły w stronę nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Wręczone zostały również nagrody dyrektora szkoły. 

W drugiej części akademii głos zabrali uczniowie klasy piątej (Kevin Chciuk, Hania Dudek, Dominika Dyl, Filip Gabrysiak, Norbert Kamiński, Bartłomiej Molga, Bartosz Przywara i Maja Tworek), którzy zaprezentowali pełen żartów skecz pt. "Casting do nieba", a później wspólnie z pozostałymi kolegami i koleżankami z klasy zaśpiewali piosenkę "Szkolne życzenia". Na zakończenie salę wypełniło gromkie "Sto lat!" dla nauczycieli i pracowników szkoły oraz wręczone zostały upominki przygotowane przez Samorząd Uczniowski. 

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej stała się dla nas wspaniałą okazją do wspólnego spędzania czasu, których tak nam brakowało w ostatnim roku. W dzień tego święta wszyscy życzyliśmy sobie, by edukacja stacjonarna towarzyszyła nam przez cały rok.